Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że układ strony oraz zawarte w nich informacje chodź w pewnej mierze dostarczą Państwu wiedzy o naszej firmie.
Istniejemy na rynku od 1992 roku i od początku działalności zajmujemy się handlem zegarkami różnego typu. Rozpoczynaliśmy swoją działalność wyłącznie od sprzedaży zegarków. Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która importowała i dystrybuowała zegarki Miyoko, Fidelity, Delbana. W kolejnych latach swojej działalności rozpoczęliśmy import produktów z Niemiec, głównie zegarków kominkowych i stołowych firmy Haller. I tak to kolejno wprowadzaliśmy na Polski rynek zegary z kukułką ze Szwarzwaldu oraz zegary ścienne i budziki firmy Eurochron.
W miarę pojawiania się nowych technologii w produkcji zegarów rozpoczęliśmy import zegarów i budzików radiokontrol tj. sterowanych drogą radiową z zegara atomowego pod Frankfurtem w Meinflingen. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z firmą Oregon Scientific. Zajęliśmy się w tym okresie również sprzedażą stacji meteorologicznych, termometrów, barometrów oraz nowych urządzeń pomiarowych związanych z analizą pogody oraz jej prognozowaniem. Po kilku latach działalności hurtowej rozszerzyliśmy swój zakres handlu o handel detaliczny za pośrednictwem swojego salonu firmowego przy hurtowni w Łodzi na ul. Łąkowej 11.

    Obsługujemy również sieci hipermarketów na terenie całego kraju propagując tym samym importowane marki produktów tj. Oregon Scientific, Mebus, H&H, Haller i wiele innych. Na dzień dzisiejszy oferta naszej hurtowni jest bardzo szeroka i ulega ciągłemu rozszerzaniu ze względu na potrzeby istniejącego rynku zegarków. Staramy się zaspakajać potrzeby naszych odbiorców zarówno hurtowych jak i detalicznych. Z tego też względu podjęliśmy decyzje o powiększeniu swojego asortymentu o produkty pośrednio związane z odliczaniem czasu, mierniki temp., wilgotności i opadów. Wprowadziliśmy również do naszego asortymentu sprzęt oświetleniowy tj. latarki, listwy przepięciowe. Pragniemy poinformować Państwa, iż obsługą klientów zajmują się nasi przedstawiciele handlowi.

 

    Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu firmowego w którym znajdziecie Państwo zarówno pełną ofertę zegarków naręcznych takich jak: Certina, Tissot, Grovana, Adriatica, Delbana, Acar jak również zegary ścienne, szafkowe, kominkowe. Posiadamy także stacje meteo., termometry, barometry, higrometry. Oferta nasza jest również uzupełniana o produkty upominkowe tj. zestawy biurowe, breloki, portfele, długopisy i pióra firmy Waterman i Paker.
 

Zapraszamy także po atrakcyjną biżuterie złotą oraz srebrną a także artykuły papiernicze i biurowe.


 
 
o firmie
|
|
|